YSBS Nedir?

"Yağ Satarım Bal Satarım" Satış Koçluğu

YSBS-005

"Yağ Satarım Bal Satarım"(YSBS), satış eğitimlerini oyunla birleştiren bir eğitim/koçluk aracıdır.

Türkiye’de ilk ve tek olarak uygulanan "Yağ Satarım Bal Satarım"’, kurumların satış eğitim ihtiyaçlarına göre tasarlandı.


SATIŞ YÖNETİCİLERİ KOÇ YAPACAK...

Satış Yöneticileri, düzenli yaptıkları satış toplantılarında ‘’Yağ Satarım Bal Satarım’’ eğitim setini kullanarak, ekiplerinin teorik ve pratik bilgilerini ölçüp, iyileştirebilecekler. Hedeflerin konuşulduğu gergin toplantılar, yöneticilerin kolaylıkla yönlendirdiği eğlenceli, paylaşımcı ve eğitici toplantılara dönüşecek.

EĞİTİM ZAMANINI VE SÜRESİNİ SİZ BELİRLEYİN...

Saha çalışmalarını ertelemeden, satış yöneticileri, satış toplantılarında, belirledikleri sürelerde, kolaylıkla uygulayabilecekler. Personele, ihtiyaç duyulduğu anda eğitim verilecek. Seminer ve toplantı salonlarında gerçekleştirilen eğitimlerdeki iş kaybı önlenecek. ‘’Yağ Satarım Bal Satarım’’ ile haftalık satış toplantısı ardından uygulanan bir saatlik oyun, işten kopmadan hırs ve hevesle öğrenmeyi de beraberinde getirecek...

OYUN EŞİTTİR; 60 SAATLİK EĞİTİM

Tek bir setle 60 saatlik bilgi paylaşım ortamı sunan ve pozitif rekabeti beraberinde getiren ‘’Yağ Satarım Bal Satarım’’ uzun soluklu, her toplantıda farklı konuların konuşulduğu bir platform oluşturuyor.


________________________________________________________

© Unicon Consulting Group 2011                                                   Ana Sayfa | Gizlilik Politikası | SSSSitemap                                         info@unicon.com.tr                UPDATE: 03-2016