Yeni Katılanlarglobal-bilgi-logo

Turkcell Global Bilgi 2014 yılında "Dünyanın En İyi Müşter Deneyim Merkezi " ve “Avrupa’nın En İyi Çağrı Merkezi” seçilen Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 20, Ukrayna’da 4 ve Rusya’da 1 olmak üzere toplam 25 lokasyonda 13 bin çalışanı ve 7 bin 500 masa kapasitesiyle 6 farklı sektörde 50’den fazla müşteriye hizmet veriyor.


Turkcell Global Bilgi Hakkında 

Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; kamu, finans, enerji, perakende sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet veriyor. Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, müşteri elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratıyor.

Turkcell Global Bilgi; müşteri deneyimini yüz yüze hizmet (saha ekipleri), telefon,sesli ve görüntülü yanıt sistemleri (IVR & IVVR), e-posta, SMS, web ve sosyal medya gibi birçok farklı kanaldan yönetiyor.

Müşterilerinin memnuniyet notuna, satış, tahsilatı artırma ve maliyetlerini düşürme hedeflerine değer bazlı fiyatlama modelleri ile ortak olan Turkcell Global Bilgi, sektör uzmanlığı ile stratejik bir iş ortağı olarak hareket ediyor. Böylece kurumsal müşteriler kendi işlerine daha iyi odaklanıyor, uzmanlık alanları dışındaki konularda operasyonel maliyetleri azalıyor veya kontrol altında tutulmuş oluyor.​


________________________________


Boyner

Boyner Büyük Mağazacılık Türkiye'de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding'in bir üyes olan Boyner Büyük Mağazacılık da YSBS Satış Koçluğu Oyunu ailesine katıldı. Unicon Ailesi olarak Boyner çalışmalarında başarılar dileriz. Boyner Büyük Mağazacılık Hakkında

Boyner Holding'in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. O zamanki adıyla Çarşı Mağazaları olarak Bakırköy'de ilk mağazasını açan Boyner Büyük Mağazacılık, Kasım 2012 itibariyle bugün Türkiye'nin 28 ilinde 39 çok katlı, 16 konsept mağaza, 8 Boyner Outlet Mağazası, 4 BSSD Mağazası, 12 Çarşı Mağazası ve 67 YKM Mağazası ile faaliyetini sürdürmektedir.

Global mağazacılık anlayışı ile 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de yeniliklerin takipçisi olan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, 2004 yılında bir "Değişim ve Yenilenme Programı" başlattı. Günümüzde hızla gelişen tüketici beklentilerine yanıt verebilmek, bir hayat tarzı olarak alışveriş kavramının Türkiye'deki öncüsü olmak amacıyla başlatılan bu değişim programı çerçevesinde, Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, ürün çeşidinden dekorasyona, mağazaların isminden hizmet anlayışına kadar her konuda köklü değişiklikler gerçekleştirdi.


________________________________


aydınlı.png

 Aydınlı Group

Pek çok markayı bünyesinde bulunduran Aydınlı Grup da YSBS Satış Koçluğu Oyunu ailesine katıldı. Unicon Ailesi olarak Aydınlı Gruba çalışmalarında başarılar dileriz. Aydınlı Grup Hakkında

1965 yılında Kavurmacı Kardeşler Koll. Şti. olarak kuruldu ve "Aydınlı Yerli Mallar" adıyla, İstanbul Fatih'te ilk mağaza açıldı. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 170'e yakın perakende satış mağazası, 3 alışveriş merkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye Hazır Giyim Sektörü'nün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında dünya insanına da şıklığı, kaliteyi ve günün moda tasarımlarını bir arada sunmayı başaran Aydınlı Grup, bugün 4 kıtada birden faaliyetlerini sürdürüyor.

________________________________

gratis.png


GRATIS Kişisel Bakım Marketi

GRATİS'de YSBS Satış oyunu ailesine katıldı. Çalışanlarının gelişimi ve motivasyonu için önemli bir araç olan oyunun kuruma faydalı olmasını için gerekli çalışmalar Unicon tarafından başlatıldı. Gratis'e başarılar dileriz. 


Gratis Hakkında

Gratis: Sizin ve ailenizin hak ettiği sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunan kişisel bakım mağazanızdır. 
Uzmanlığımız ve fark yaratan servis anlayışıyla size her zaman yakınız. 
Amacımız, temel kişisel ihtiyaçlarınızın yanı sıra heyecan veren yeni ürünlerimizle sizin ve ailenizin mutluluğuna katkı sağlamaktır.© Unicon Consulting Group 2011                                                   Ana Sayfa | Gizlilik Politikası | SSSSitemap                                         info@unicon.com.tr                UPDATE: 03-2016